Remote transmitter Sommer RUBY 4035 – 868 MHz – Anthracite
Manufacturer: Sommer
Manufacturer index: 4035V000
Index: 2824
EAN:
4015862001252
Technical specification
| Frequency | 868 MHz |
|---|---|
| Coding | SOMloq Rollingcode |
| Number of channels | 2 |
| Color | Black, anthracite |
| Power supply | 1 × CR2032, 3V |
| Protection rating | IP54 |
| Weight | 14 g |
| Operating temperature | -20°C ÷ +55°C |
| Dimensions | 24 × 81 × 11 mm |
| Battery | ✔ Included in delivery |
| Key ring | ✔ |
| Wall holder | ✘ |
Manufacturer / Responsible entity
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Germany
Telephone: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Germany
Telephone: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Remote transmitter Sommer Pearl Twin – SOMloq2
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Manufacturer index: S10019-00001S
£19.00£19.00
net price0% VAT
net price0% VAT
