Fjernkontroll Sommer RUBY 4035 – 868 MHz – Antrasit
Produsent: Sommer
Produsentindeks: 4035V000
Indeks: 2824
EAN:
4015862001252
Teknisk spesifikasjon
| Frekvens | 868 MHz |
|---|---|
| Koding | SOMloq Rollingcode |
| Antall kanaler | 2 |
| Farge | Svart, antrasitt |
| Strømforsyning | 1 × CR2032, 3V |
| Kapslingsgrad | IP54 |
| Vekt | 14 g |
| Tillatt omgivelsestemperatur | -20°C ÷ +55°C |
| Dimensjoner | 24 × 81 × 11 mm |
| Batteri | ✔ Inkludert i leveransen |
| Nøkkelring | ✔ |
| Veggholder | ✘ |
Produsent / Ansvarlig enhet
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Tyskland
Telefonnummer: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Tyskland
Telefonnummer: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Fjernkontroll Sommer Pearl Twin – SOMloq2
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Produsentindeks: S10019-00001S
250,00 kr312,50 kr
exkl. MVA0 % MVA
exkl. MVA0 % MVA
