Handzender Sommer 4020 – 868 MHz
Fabrikant: Sommer
Fabrikantindex: 4020V000
Index: 613
EAN:
4015862040206
Technische specificatie
| Frequentie | 868 MHz |
|---|---|
| Codering | SOMloq Rollingcode |
| Aantal kanalen | 4 |
| Kleur | Zwart, roestvrij staal |
| Voedingsspanning | 1 × CR2032, 3V |
| Beschermingsklasse | IP54 |
| Gewicht | 30 g |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ÷ +55°C |
| Afmetingen | 20 × 86 × 10 mm |
| Batterij | ✔ Bij de levering inbegrepen |
| Sleutelring | ✔ |
| Wandhouder | ✘ |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Duitsland
Telefoonnummer: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Duitsland
Telefoonnummer: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Handzender Sommer Pearl – SOMloq2 – Zwart en rood
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Fabrikantindex: 4018V000
25,00 €30,25 €
nettoprijsIncl. btw
nettoprijsIncl. btw
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs