Fjärrkontroll Sommer 4020 – 868 MHz
Tillverkare: Sommer
Tillverkarindex: 4020V000
Index: 613
EAN:
4015862040206
Teknisk specifikation
| Frekvens | 868 MHz |
|---|---|
| Kodning | SOMloq Rollingcode |
| Antal kanaler | 4 |
| Färg | Svart, rostfritt stål |
| Spänningsförsörjning | 1 × CR2032, 3V |
| Skyddsklass | IP54 |
| Vikt | 30 g |
| Till. omgivningstemperatur | -20°C ÷ +55°C |
| Dimensioner | 20 × 86 × 10 mm |
| Batteri | ✔ Ingår i leveransen |
| Nyckelring | ✔ |
| Vägghållare | ✘ |
Tillverkare / Ansvarig enhet
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Tyskland
Telefonnummer: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Tyskland
Telefonnummer: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Fjärrkontroll Sommer Pearl – SOMloq2 – Svart och röd
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Tillverkarindex: 4018V000
269,00 kr336,25 kr
nettopris0 % moms
nettopris0 % moms