Remote transmitter Sommer 4020 – 868 MHz
Manufacturer: Sommer
Manufacturer index: 4020V000
Index: 613
EAN:
4015862040206
Technical specification
| Frequency | 868 MHz |
|---|---|
| Coding | SOMloq Rollingcode |
| Number of channels | 4 |
| Color | Black, stainless steel |
| Power supply | 1 × CR2032, 3V |
| Protection rating | IP54 |
| Weight | 30 g |
| Operating temperature | -20°C ÷ +55°C |
| Dimensions | 20 × 86 × 10 mm |
| Battery | ✔ Included in delivery |
| Key ring | ✔ |
| Wall holder | ✘ |
Manufacturer / Responsible entity
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Germany
Phone: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Germany
Phone: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Remote transmitter Sommer Pearl – SOMloq2 – Black and red
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Manufacturer index: 4018V000
A$ 42.00A$ 42.00
net price0% GST
net price0% GST