Τηλεχειριστήριο EcoStar RSC 4 – 433 MHz
Κατασκευαστής: EcoStar
Δείκτης κατασκευαστή: 4510436
Δείκτης: 2506
| Συχνότητα | 433.92 MHz |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | EcoStar RollingCode |
| Αριθμός καναλιών | 4 |
| Χρώμα περιβλήματος | Μαύρο |
| Τύπος μπαταρίας | 1 × CR2025, 3 V |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 °C ÷ +55 °C |
| Διαστάσεις | 30 × 65 × 14 mm |
| Μπαταρία | ✔ Περιλαμβάνεται |
| Επιτοίχια βάση | ✔ Περιλαμβάνεται |
| Κρίκος για κλειδιά | ✔ |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
Αριθμός τηλεφώνου:
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή