Dálkový ovladač EcoStar RSC 4 – 433 MHz
Výrobce: EcoStar
Index výrobce: 4510436
Kód: 2506
Technická specifikace
| Frekvence | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kódování | EcoStar RollingCode |
| Počet kanálů | 4 |
| Barva krytu | Černá |
| Typ baterie | 1 × CR2025, 3 V |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Provozní teplota | -10 °C ÷ +55 °C |
| Rozměry | 30 × 65 × 14 mm |
| Baterie | ✔ Součástí balení |
| Nástěnný držák | ✔ Součástí balení |
| Kroužek na klíče | ✔ |
Výrobce / Odpovědný subjekt
Telefonní číslo:
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu