Fjernkontroll EcoStar RSC 4 – 433 MHz
Produsent: EcoStar
Produsentindeks: 4510436
Indeks: 2506
Teknisk spesifikasjon
| Frekvens | 433,92 MHz |
|---|---|
| Koding | EcoStar RollingCode |
| Antall kanaler | 4 |
| Husfarge | Svart |
| Batteritype | 1 × CR2025, 3 V |
| Beskyttelsesgrad | IP20 |
| Driftstemperatur | -10 °C ÷ +55 °C |
| Mål | 30 × 65 × 14 mm |
| Batteri | ✔ Inkludert |
| Veggholder | ✔ Inkludert |
| Nøkkelring | ✔ |
Produsent / Ansvarlig enhet
Telefonnummer:
Vis detaljer
MVA-sats:
25%
25%
Totalt netto for :
Totalt brutto for :
Salgsenhet:
stykker
stykker
Minimumsantall:
1 stykk
1 stykk
Leveringskostnad:
Gratis
Gratis
For større bestillinger eller prosjekter tilbyr vi mulighet for prisforhandling.
Forhandle pris