Diaľkový ovládač EcoStar RSC 4 – 433 MHz
Výrobca: EcoStar
Index výrobcu: 4510436
Kód: 2506
Technická špecifikácia
| Frekvencia | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kódovanie | EcoStar RollingCode |
| Počet kanálov | 4 |
| Farba krytu | Čierny |
| Typ batérie | 1 × CR2025, 3 V |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Prevádzková teplota | -10 °C ÷ +55 °C |
| Rozmery | 30 × 65 × 14 mm |
| Batéria | ✔ Pribalená |
| Nástenný držiak | ✔ Pribalený |
| Krúžok na kľúče | ✔ |
Výrobca / Zodpovedný subjekt
Telefónne číslo:
Zobraziť detaily
Sadzba DPH:
20%
20%
Celkom netto za :
Celkom brutto za :
Predajná jednotka:
kusy
kusy
Minimálne množstvo:
1 kus
1 kus
Náklady na doručenie:
Zadarmo
Zadarmo
Pri väčších objednávkach alebo projektoch ponúkame možnosť vyjednávania ceny.
Vyjednať cenu