Fjärrkontroll EcoStar RSC 4 – 433 MHz
Tillverkare: EcoStar
Tillverkarindex: 4510436
Index: 2506
Teknisk specifikation
| Frekvens | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kodning | EcoStar RollingCode |
| Antal kanaler | 4 |
| Höljets färg | Svart |
| Batterityp | 1 × CR2025, 3 V |
| Skyddsklass | IP20 |
| Drifttemperatur | -10 °C ÷ +55 °C |
| Mått | 30 × 65 × 14 mm |
| Batteri | ✔ Ingår |
| Väggfäste | ✔ Ingår |
| Nyckelring | ✔ |
Tillverkare / Ansvarig enhet
Telefonnummer:
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris