Dálkový ovladač FAAC XT2 868 SLH LR – černý
Výrobce: FAAC
Index výrobce: 7870091
Kód: 804
EAN:
8055195026115
Technická specifikace
| Frekvence | 868,35 MHz |
|---|---|
| Kódování | FAAC SLH - 868 |
| Počet kanálů | 2 |
| Barva | Černý |
| Typ baterie | 2 x 3V, CR 2032 |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Váha | 20 g |
| Provozní teplota | -20°C ÷ +60°C |
| Rozměry | 40 × 63 × 10 mm |
| Baterie | ✔ Součástí dodávky |
| Držák na zeď | ✘ |
| Klíčenka | ✔ Součástí dodávky |
Výrobce / Odpovědný subjekt
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Itálie
Telefonní číslo: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Itálie
Telefonní číslo: +39 051 61724
Unfortunately, this product is no longer available.
However, if you have already visited this site, you are probably looking for this product, you already own one or you want to buy another one.
POŽÁDAT O NABÍDKU