Fjärrkontroll FAAC XT2 868 SLH LR – svart
Tillverkare: FAAC
Tillverkarindex: 7870091
Index: 804
EAN:
8055195026115
Teknisk specifikation
| Frekvens | 868,35 MHz |
|---|---|
| Kodning | FAAC SLH - 868 |
| Antal kanaler | 2 |
| Färg | Svart |
| Batterityp | 2 x 3V, CR 2032 |
| Skyddsklass | IP20 |
| Vikt | 20 g |
| Till. omgivningstemperatur | -20°C ÷ +60°C |
| Dimensioner | 40 × 63 × 10 mm |
| Batteri | ✔ Ingår i leveransen |
| Vægholder | ✘ |
| Nyckelring | ✔ Ingår i leveransen |
Tillverkare / Ansvarig enhet
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italien
Telefonnummer: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italien
Telefonnummer: +39 051 61724
Unfortunately, this product is no longer available.
However, if you have already visited this site, you are probably looking for this product, you already own one or you want to buy another one.
BEGÄR OFFERT