Fjernkontroll FAAC XT2 868 SLH LR – svart
Produsent: FAAC
Produsentindeks: 7870091
Indeks: 804
EAN:
8055195026115
Teknisk spesifikasjon
| Frekvens | 868,35 MHz |
|---|---|
| Koding | FAAC SLH - 868 |
| Antall kanaler | 2 |
| Farge | Svart |
| Batteritype | 2 x 3V, CR 2032 |
| Kapslingsgrad | IP20 |
| Vekt | 20 g |
| Tillatt omgivelsestemperatur | -20°C ÷ +60°C |
| Dimensjoner | 40 × 63 × 10 mm |
| Batteri | ✔ Inkludert i leveransen |
| Veggholder | ✘ |
| Nøkkelring | ✔ Inkludert i leveransen |
Produsent / Ansvarlig enhet
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italia
Telefonnummer: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italia
Telefonnummer: +39 051 61724
Unfortunately, this product is no longer available.
However, if you have already visited this site, you are probably looking for this product, you already own one or you want to buy another one.
BE OM TILBUD