Schuifpoortopener Nice THOR 1500
Fabrikant: Nice
Fabrikantindex: TH1500
Index: 1168
Aandrijving voor zware schuifpoorten met een gewicht tot 1500 kg. Ontworpen voor residentieel en licht industrieel gebruik. 230V motor. Uitgerust met een ingebouwde besturingseenheid Nice ROA37 met een geïntegreerde Radio-ontvanger en mechanische eindschakelaars.
Technische specificatie
| Maximaal poortgewicht | 1500 kg |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel |
| Ingebouwde besturingseenheid | ✔ Nice ROA37 |
| Ingebouwde radio-ontvanger | ✔ |
| Voeding | 230 V |
| Motorvoeding | 230 V |
| Eindschakelaars | Mechanisch |
| Synchrone werking van twee aandrijvingen | ✘ |
Rendement
| Loopsnelheid | 16 cm per seconde |
|---|---|
| Kracht | 360 N |
| Werkcycli | 16 cycli per uur |
| Stroomverbruik | 1,6 A |
| Vermogen | 350 W |
Aandrijftandwiel
| Tandwielmodule | 4 |
|---|---|
| Hoogte tot bovenkant aandrijftandwiel | 94 mm |
| Mogelijkheid tot vervanging door anderen | ✘ |
Afmetingen, gewicht
| Beschermingsgraad | IP44 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ÷ +50 °C |
| Afmetingen | 335 × 275 × 203 mm |
| Gewicht | 11,5 kg |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italië
Telefoonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italië
Telefoonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs