Handzender FAAC XT2 FDS 433-868
Fabrikant: FAAC
Fabrikantindex: 787017
Index: 266
Technische specificatie
| Frequentie |
433,92 MHz 868,35 MHz |
|---|---|
| Codering | FAAC FDS, SLH |
| Aantal kanalen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Batterijtype | 1 x 3 V, CR 2032 |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Gewicht | 20 g |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C ÷ +60 °C |
| Afmetingen | Nog niet gemeten, maar we zullen het meten |
| Batterij | ✔ Meegeleverd |
| Wandhouder | ✘ |
| Sleutelring | ✔ Meegeleverd |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italië
Telefoonnummer: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italië
Telefoonnummer: +39 051 61724
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs