Kumanda FAAC XT2 FDS 433-868
Üretici: FAAC
Üretici kodu: 787017
Kodu: 266
Teknik Bilgiler
| Frekans |
433,92 MHz 868,35 MHz |
|---|---|
| Kodlama | FAAC FDS, SLH |
| Kanal sayısı | 2 |
| Renk | Siyah |
| Pil türü | 1 x 3 V, CR 2032 |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Ağırlık | 20 g |
| Çalışma sıcaklığı | -20 °C ÷ +60 °C |
| Boyutlar | Henüz ölçmedik ama ölçeceğiz |
| Pil | ✔ Dahil |
| Duvar askısı | ✘ |
| Anahtarlık halkası | ✔ Dahil |
Üretici / Sorumlu Taraf
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
İtalya
Telefon numarası: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
İtalya
Telefon numarası: +39 051 61724
Detayları göster
KDV oranı:
%0
%0
Toplam net için :
Toplam brüt için :
Satış birimi:
adet
adet
Minimum miktar:
1 adet
1 adet
Teslimat ücreti:
Ücretsiz
Ücretsiz
Büyük siparişler veya projeler için fiyat pazarlığı imkanı sunuyoruz.
Fiyatı görüşün