Diaľkový ovládač FAAC XT2 FDS 433-868
Výrobca: FAAC
Index výrobcu: 787017
Kód: 266
Technická špecifikácia
| Frekvencia |
433,92 MHz 868,35 MHz |
|---|---|
| Kódovanie | FAAC FDS, SLH |
| Počet kanálov | 2 |
| Farba | Čierny |
| Typ batérie | 1 × 3 V, CR2032 |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Hmotnosť | 20 g |
| Prevádzková teplota | -20 °C ÷ +60 °C |
| Rozmery | Nemerali sme, ale zmeriame |
| Batéria | ✔ Súčasť balenia |
| Nástenný držiak | ✘ |
| Krúžok na kľúče | ✔ Súčasť balenia |
Výrobca / Zodpovedný subjekt
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Taliansko
Telefónne číslo: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Taliansko
Telefónne číslo: +39 051 61724
Zobraziť detaily
Sadzba DPH:
20%
20%
Celkom netto za :
Celkom brutto za :
Predajná jednotka:
kusy
kusy
Minimálne množstvo:
1 kus
1 kus
Náklady na doručenie:
Zadarmo
Zadarmo
Pri väčších objednávkach alebo projektoch ponúkame možnosť vyjednávania ceny.
Vyjednať cenu