Handzender BFT Mitto B RCB 04 – CLEAR ICE
Fabrikant: BFT
Fabrikantindex: D111947
Index: 1429
Technische specificatie
| Frequentie | 433.92 MHz |
|---|---|
| Aantal kanalen | 4 |
| Kleur | Wit |
| Batterijtype | 1 x 12V |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ÷ +60°C |
| Afmetingen | 60 × 40 × 15 mm |
| Batterij | ✔ Bij de levering inbegrepen |
| Wandhouder | ✘ |
| Sleutelring | ✔ Bij de levering inbegrepen |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
BFT S.p.A.
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Italië
Telefoonnummer: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Italië
Telefoonnummer: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Handzender BFT Mitto COOL C4 – Wit
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Fabrikantindex: D112318 00003, 2614321
25,00 €30,25 €
nettoprijsIncl. btw
nettoprijsIncl. btw
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs