Fjernkontroll BFT Mitto B RCB 04 – CLEAR ICE
Produsent: BFT
Produsentindeks: D111947
Indeks: 1429
Håndsender med 4 knapper. Frekvens: 433,92 MHz - kun for BFT-produkter. Plasthus, hvit.
Teknisk spesifikasjon
| Frekvens | 433.92 MHz |
|---|---|
| Antall kanaler | 4 |
| Farge | Hvit |
| Batteritype | 1 x 12V |
| Kapslingsgrad | IP20 |
| Tillatt omgivelsestemperatur | -20°C ÷ +60°C |
| Dimensjoner | 60 × 40 × 15 mm |
| Batteri | ✔ Inkludert i leveransen |
| Veggholder | ✘ |
| Nøkkelring | ✔ Inkludert i leveransen |
Produsent / Ansvarlig enhet
BFT S.p.A.
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Italia
Telefonnummer: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Italia
Telefonnummer: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Fjernkontroll BFT Mitto COOL C4 – Hvit
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Produsentindeks: D112318 00003, 2614321
286,00 kr357,50 kr
exkl. MVA0 % MVA
exkl. MVA0 % MVA