Fotocel Nice EPMOR
Fabrikant: Nice
Fabrikantindex: EPMOR
Index: 4468
EAN:
8032595796640
Reflecterende fotocel uitgerust met NO/NC-relais. Geleverd door 12/24V AC/DC. Reflector bij levering inbegrepen.
Technische specificatie
| Aansluitwijze | Bedraad |
|---|---|
| Voeding | 12–24 V AC/DC |
| Montagewijze | Opbouw |
| Uitgangstype | Relais NC |
| Uitgangsbelasting | 500 mA bij 24 V |
| Stroomverbruik | 60 mA |
| Bereik | 10 m |
| TX-RX-synchronisatie | ✔ |
| Behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad | IP54 |
| Veiligheidsclassificatie | - |
| Afmetingen | 46 × 108 × 23 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Leveringsomvang |
1 × Fotocel zender TX 1 × Fotocel ontvanger RX |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italië
Telefoonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italië
Telefoonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs