Fotocelle Nice EPMOR
Produsent: Nice
Produsentindeks: EPMOR
Indeks: 4468
EAN:
8032595796640
Universell refleksjons- kablet reléfotocelle NO eller NC, strømforsyning i området 12–24 V AC/DC. Utenpåliggende montering. Leveres med reflektor med deksel.
Teknisk spesifikasjon
| Tilkoblingsmåte | Ensidig trådløs |
|---|---|
| Strømforsyning | 12–24 V AC/DC |
| Monteringstype | Utenpåliggende |
| Utgangstype | Relé NO eller NC |
| Utgangsbelastning | 500 mA ved 48 V |
| Strømforbruk | 50 mA |
| Rekkevidde | 8 m, under optimale forhold 15 m |
| TX-RX-synkronisering | ✘ |
| Hus | Plast |
| Beskyttelsesgrad | IP44 |
| Sikkerhetsklassifisering | Type D i henhold til standarden EN 12453 |
| Dimensjoner | 40 × 105 × 50 mm |
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +50 °C |
| Leveringsomfang |
1 × Fotocelle sender 1 × Reflektor med deksel |
Produsent / Ansvarlig enhet
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italia
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italia
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Vis detaljer
MVA-sats:
25%
25%
Totalt netto for :
Totalt brutto for :
Salgsenhet:
stykker
stykker
Minimumsantall:
1 stykk
1 stykk
Leveringskostnad:
Gratis
Gratis
For større bestillinger eller prosjekter tilbyr vi mulighet for prisforhandling.
Forhandle pris