Μηχανισμός ανοιγόμενης πόρτας Came ATI30AGS
Κατασκευαστής: Came
Δείκτης κατασκευαστή: 801MP-0170
Δείκτης: 1082
EAN:
8050456100085
Νέα έκδοση του μηχανισμού Came ATI για ανοιγόμενες πύλες με βάρος φύλλου έως 800 kg και μήκος έως 3 μέτρα. Σχεδιασμένος για οικιακή και βιομηχανική χρήση. Κινητήρας 230 V. Εξοπλισμένος με μηχανικούς τερματικούς διακόπτες για την πύλη στην ανοιχτή και κλειστή θέση.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 800 kg |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος πύλης | 3 m |
| Εφαρμογή | Οικιακή, βιομηχανική |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✘ |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 230 V AC |
| Τερματικός διακόπτης/αναστολέας - άνοιγμα | ✔ |
| Τερματικός διακόπτης/αναστολέας - κλείσιμο | ✔ |
Απόδοση
| Ταχύτητα ανοίγματος έως 90 μοίρες | 17 δευτερόλεπτα |
|---|---|
| Δύναμη | Μέγιστο 4000 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 28 κύκλοι ανά ώρα σε θερμοκρασία 20 °C |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,1 A |
| Ισχύς | 220 W |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP54 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ÷ +55°C |
| Διαστάσεις | 830 × 165 × 100 mm |
| Βάρος | 8,5 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή