Handzender BFT Mitto COOL C4 – Geel
Fabrikant: BFT
Fabrikantindex: D112318 00002, 2614317
Index: 2456
Technische specificatie
| Frequentie | 433,92 MHz |
|---|---|
| Codering | BFT RollingCode |
| Aantal kanalen | 4 |
| Kleur behuizing | Geel |
| Batterijtype | 1 × CR2032, 3 V |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Gewicht | 20 g |
| Bedrijfstemperatuur | -10 °C ÷ +55 °C |
| Afmetingen | 31 × 66 × 13 mm |
| Batterij | ✔ Meegeleverd |
| Wandhouder | ✘ |
| Sleutelring | ✔ |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
BFT S.p.A.
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Italië
Telefoonnummer: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Italië
Telefoonnummer: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs