Fjernkontroll BFT Mitto COOL C4 – Gul
Produsent: BFT
Produsentindeks: D112318 00002, 2614317
Indeks: 2456
/
Teknisk spesifikasjon
| Frekvens | 433,92 MHz |
|---|---|
| Koding | BFT RollingCode |
| Antall kanaler | 4 |
| Husfarge | Gul |
| Batteritype | 1 × CR2032, 3 V |
| Kapslingsgrad | IP20 |
| Vekt | 20 g |
| Driftstemperatur | -10 °C ÷ +55 °C |
| Mål | 31 × 66 × 13 mm |
| Batteri | ✔ Inkludert |
| Veggfeste | ✘ |
| Nøkkelring | ✔ |
Produsent / Ansvarlig enhet
BFT S.p.A.
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Italia
Telefonnummer: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Italia
Telefonnummer: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Vis detaljer
MVA-sats:
25%
25%
Totalt netto for :
Totalt brutto for :
Salgsenhet:
stykker
stykker
Minimumsantall:
1 stykk
1 stykk
Leveringskostnad:
Gratis
Gratis
For større bestillinger eller prosjekter tilbyr vi mulighet for prisforhandling.
Forhandle pris