Draaipoortopener Came ATI50AGS
Fabrikant: Came
Fabrikantindex: 801MP-0180
Index: 1084
EAN:
8050456100092
Nieuwe versie van de Came ATI aandrijving voor vleugelhekken met een vleugelgewicht tot 1000 kg en een lengte tot 5 meter. Ontworpen voor residentieel en industrieel gebruik. 230 V motor. Uitgerust met mechanische eindstops voor het hek in open en gesloten stand.
Technische specificatie
| Maximaal poortgewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Maximale poortlengte | 5 m |
| Toepassing | Residentieel, industrieel |
| Ingebouwde besturingseenheid | ✘ |
| Motorvoeding | 230 V AC |
| Eindschakelaar/begrenzer - openen | ✔ |
| Eindschakelaar/begrenzer - sluiten | ✔ |
Prestaties
| Openingssnelheid tot 90 graden | 23 seconden |
|---|---|
| Kracht | Maximaal 4000 N |
| Werkcycli | 19 cycli per uur bij een temperatuur van 20 °C |
| Stroomverbruik | 1,1 A |
| Vermogen | 220 W |
Afmetingen, gewicht
| Beschermingsgraad | IP54 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Afmetingen | 1030 × 165 × 100 mm |
| Gewicht | 8,5 kg |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italië
Telefoonnummer: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italië
Telefoonnummer: +39 0422 4940
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs