Pohon krídlovej brány Came ATI50AGS
Výrobca: Came
Index výrobcu: 801MP-0180
Kód: 1084
EAN:
8050456100092
Nová verzia pohonu Came ATI pre krídlové brány s hmotnosťou krídla do 1000 kg a dĺžkou do 5 metrov. Určený pre rezidenčné a priemyselné využitie. Motor 230 V. Vybavený mechanickými koncovými dorazmi pre bránu v otvorenej a zatvorenej polohe.
Technická špecifikácia
| Maximálna hmotnosť brány | 1 000 kg |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brány | 5 m |
| Použitie | Domáce, priemyselné |
| Zabudovaná riadiaca jednotka | ✘ |
| Napájanie motora | 230 V AC |
| Koncový spínač/doraz – otváranie | ✔ |
| Koncový spínač/doraz – zatváranie | ✔ |
Výkonnosť
| Rýchlosť otvárania do 90 stupňov | 23 sekundy |
|---|---|
| Sila | Maximálne 4 000 N |
| Pracovné cykly | 19 cyklov za hodinu pri teplote 20 °C |
| Odber prúdu | 1,1 A |
| Výkon | 220 W |
Rozmery, hmotnosť
| Stupeň ochrany | IP54 |
|---|---|
| Prevádzková teplota | -20 °C ÷ +55 °C |
| Rozmery | 1 030 × 165 × 100 mm |
| Hmotnosť | 8,5 kg |
Výrobca / Zodpovedný subjekt
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Taliansko
Telefónne číslo: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Taliansko
Telefónne číslo: +39 0422 4940
Zobraziť detaily
Sadzba DPH:
20%
20%
Celkom netto za :
Celkom brutto za :
Predajná jednotka:
kusy
kusy
Minimálne množstvo:
1 kus
1 kus
Náklady na doručenie:
Zadarmo
Zadarmo
Pri väčších objednávkach alebo projektoch ponúkame možnosť vyjednávania ceny.
Vyjednať cenu