Slagportåpner Came ATI50AGS
Produsent: Came
Produsentindeks: 801MP-0180
Indeks: 1084
EAN:
8050456100092
Ny versjon av **Came ATI** portåpner for slagporter med en portbladvekt på opptil **1000 kg** og lengde opptil 5 meter. Beregnet for bruk i boliger og industri. **230 V motor**. Utstyrt med mekaniske endestoppere for porten i åpen og lukket posisjon.
Teknisk spesifikasjon
| Maksimal portvekt | 1000 kg |
|---|---|
| Maksimal portlengde | 5 m |
| Bruksområde | Bolig, industri |
| Innebygd styring | ✘ |
| Strømforsyning motor | 230 V AC |
| Grensebryter/anslag – åpning | ✔ |
| Grensebryter/anslag – lukking | ✔ |
Ytelse
| Åpningstid til 90 grader | 23 sekunder |
|---|---|
| Kraft | Maksimalt 4000 N |
| Driftssykluser | 19 sykluser per time ved 20 °C |
| Strømforbruk | 1,1 A |
| Effekt | 220 W |
Dimensjoner, vekt
| Beskyttelsesgrad | IP54 |
|---|---|
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Dimensjoner | 1030 × 165 × 100 mm |
| Vekt | 8,5 kg |
Produsent / Ansvarlig enhet
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italia
Telefonnummer: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italia
Telefonnummer: +39 0422 4940
Vis detaljer
MVA-sats:
25%
25%
Totalt netto for :
Totalt brutto for :
Salgsenhet:
stykker
stykker
Minimumsantall:
1 stykk
1 stykk
Leveringskostnad:
Gratis
Gratis
For større bestillinger eller prosjekter tilbyr vi mulighet for prisforhandling.
Forhandle pris