Svingportåbner Came ATI50AGS
Producent: Came
Producentindeks: 801MP-0180
Indeks: 1084
EAN:
8050456100092
Ny version af Came ATI motoren til svingporte med en fløjvægt på op til 1000 kg og en længde på op til 5 meter. Designet til både privat og industriel brug. 230 V motor. Udstyret med mekaniske endestop til porten i åben og lukket position.
Tekniske specifikationer
| Maksimal portvægt | 1000 kg |
|---|---|
| Maksimal portlængde | 5 m |
| Anvendelse | Privat, industri |
| Indbygget styring | ✘ |
| Motorforsyning | 230 V AC |
| Grænseafbryder/endestop - åbning | ✔ |
| Grænseafbryder/endestop - lukning | ✔ |
Ydeevne
| Åbningshastighed til 90 grader | 23 sekunder |
|---|---|
| Kraft | Maksimalt 4000 N |
| Driftscyklusser | 19 cyklusser i timen ved 20 °C |
| Strømforbrug | 1,1 A |
| Effekt | 220 W |
Dimensioner, vægt
| Beskyttelsesgrad | IP54 |
|---|---|
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Dimensioner | 1030 × 165 × 100 mm |
| Vægt | 8,5 kg |
Producent / Ansvarlig enhed
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italien
Telefonnummer: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italien
Telefonnummer: +39 0422 4940
Vis detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Total netto for :
Total brutto for :
Salgsenhed:
stykker
stykker
Minimumsantal:
1 stykke
1 stykke
Leveringsomkostning:
Gratis
Gratis
Ved større ordrer eller projekter tilbyder vi mulighed for prisforhandling.
Forhandl pris