Fjärrkontroll FAAC XT2 FDS 433-868
Tillverkare: FAAC
Tillverkarindex: 787017
Index: 266
Teknisk specifikation
| Frekvens |
433,92 MHz 868,35 MHz |
|---|---|
| Kodning | FAAC FDS, SLH |
| Antal kanaler | 2 |
| Färg | Svart |
| Batterityp | 1 × 3 V, CR2032 |
| Skyddsklass | IP20 |
| Vikt | 20 g |
| Drifttemperatur | -20 °C ÷ +60 °C |
| Mått | Vi har inte mätt än, men vi kommer att göra det |
| Batteri | ✔ Medföljer |
| Väggfäste | ✘ |
| Nyckelring | ✔ Medföljer |
Tillverkare / Ansvarig enhet
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italien
Telefonnummer: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italien
Telefonnummer: +39 051 61724
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris