Handzender FAAC XT4 868 SLH LR – zwart
Fabrikant: FAAC
Fabrikantindex: 7870101
Index: 805
EAN:
8055195026139
Technische specificatie
| Frequentie | 868,35 MHz |
|---|---|
| Codering | FAAC SLH - 868 |
| Aantal kanalen | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Batterijtype | 2 x 3V, CR 2032 |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Gewicht | 20 g |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ÷ +60°C |
| Afmetingen | 40 × 63 × 10 mm |
| Batterij | ✔ Bij de levering inbegrepen |
| Wandhouder | ✘ |
| Sleutelring | ✔ Bij de levering inbegrepen |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italië
Telefoonnummer: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italië
Telefoonnummer: +39 051 61724
Unfortunately, this product is no longer available.
Als u deze site heeft bezocht, bent u waarschijnlijk op zoek naar dit product, bezit u er al een of wilt u een ander kopen.
VRAAG EEN OFFERTE AAN