Dálkový ovladač Somfy Keytis 2 NS
Výrobce: Somfy
Index výrobce: 1841026
Kód: 822
Technická specifikace
| Kódování | Somfy RTS |
|---|---|
| Frekvence | 433,42 MHz |
| Počet kanálů | 2 |
| Barva tlačítek | Černá |
| Napájení | 1 × CR2430, 3 V |
| Stupeň ochrany | IP30 |
| Hmotnost | 25 g |
| Provozní teplota | -20 °C ÷ +60 °C |
| Kroužek na klíče | ✔ Součást balení |
| Baterie | ✔ Součást balení |
| Rozměry | 70 × 41 × 15 mm |
Výrobce / Odpovědný subjekt
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francie
Telefonní číslo: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francie
Telefonní číslo: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu