Fjärrkontroll Somfy Keytis 2 NS
Tillverkare: Somfy
Tillverkarindex: 1841026
Index: 822
Teknisk specifikation
| Kodning | Somfy RTS |
|---|---|
| Frekvens | 433,42 MHz |
| Antal kanaler | 2 |
| Knappfärg | Svart |
| Strömförsörjning | 1 × CR2430, 3 V |
| Kapslingsklass | IP30 |
| Vikt | 25 g |
| Drifttemperatur | -20 °C ÷ +60 °C |
| Nyckelring | ✔ Medföljer |
| Batteri | ✔ Medföljer |
| Mått | 70 × 41 × 15 mm |
Tillverkare / Ansvarig enhet
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrike
Telefonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrike
Telefonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris