Remote transmitter Somfy Keytis 2 NS
Manufacturer: Somfy
Manufacturer index: 1841026
Index: 822
Technical specification
| Coding | Somfy RTS |
|---|---|
| Frequency | 433.42 MHz |
| Number of channels | 2 |
| Button color | Black |
| Power supply | 1 × CR2430, 3 V |
| Protection rating | IP30 |
| Weight | 25 g |
| Operating temperature | -20 °C to +60 °C |
| Key ring | ✔ Included |
| Battery | ✔ Included |
| Dimensions | 70 × 41 × 15 mm |
Manufacturer / Responsible party
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
France
Phone: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
France
Phone: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Show details
Sales tax rate:
0%
0%
Total net for :
Total gross for :
Sales unit:
pieces
pieces
Minimum order quantity:
1 piece
1 piece
Shipping cost:
Free
Free
For larger orders or projects we offer the option of price negotiation.
Negotiate price