Kumanda BFT Mitto COOL C2
Üretici: BFT
Üretici kodu: D112306 2614118
Kodu: 2454
Teknik Bilgiler
| Frekans | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kodlama | BFT RollingCode |
| Kanal sayısı | 2 |
| Gövde rengi | Lacivert |
| Pil tipi | 1 × CR2032, 3 V |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Ağırlık | 20 g |
| Çalışma sıcaklığı | -10 °C ÷ +55 °C |
| Boyutlar | 31 × 66 × 13 mm |
| Pil | ✔ Dahil |
| Duvar aparatı | ✘ |
| Anahtarlık halkası | ✔ |
Üretici / Sorumlu Taraf
BFT S.p.A.
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
İtalya
Telefon numarası: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
İtalya
Telefon numarası: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Detayları göster
KDV oranı:
%0
%0
Toplam net için :
Toplam brüt için :
Satış birimi:
adet
adet
Minimum miktar:
1 adet
1 adet
Teslimat ücreti:
Ücretsiz
Ücretsiz
Büyük siparişler veya projeler için fiyat pazarlığı imkanı sunuyoruz.
Fiyatı görüşün