Diaľkový ovládač BFT Mitto COOL C2
Výrobca: BFT
Index výrobcu: D112306 2614118
Kód: 2454
Technická špecifikácia
| Frekvencia | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kódovanie | BFT RollingCode |
| Počet kanálov | 2 |
| Farba krytu | Tmavomodrá |
| Typ batérie | 1 × CR2032, 3 V |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Hmotnosť | 20 g |
| Prevádzková teplota | -10 °C ÷ +55 °C |
| Rozmery | 31 × 66 × 13 mm |
| Batéria | ✔ priložená |
| Držiak na stenu | ✘ |
| Krúžok na kľúče | ✔ |
Výrobca / Zodpovedný subjekt
BFT S.p.A.
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Taliansko
Telefónne číslo: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Taliansko
Telefónne číslo: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Zobraziť detaily
Sadzba DPH:
20%
20%
Celkom netto za :
Celkom brutto za :
Predajná jednotka:
kusy
kusy
Minimálne množstvo:
1 kus
1 kus
Náklady na doručenie:
Zadarmo
Zadarmo
Pri väčších objednávkach alebo projektoch ponúkame možnosť vyjednávania ceny.
Vyjednať cenu