Handzender Tousek RS 433-TXR 2-B
Fabrikant: Tousek
Fabrikantindex: 13160200
Index: 968
Zender met 2 knoppen, werkend op een frequentie van 433,92 MHz en compatibel met de Tousek RS codering. Behuizing gemaakt van kunststof. De meegeleverde hanger maakt het mogelijk om de zender aan een sleutelbos te dragen. Inclusief wandhouder.
Technische specificatie
| Frequentie | 433,92 MHz |
|---|---|
| Aantal kanalen | 2 |
| Codering | Tousek Rolling Code RS 433 |
| Modulatie | AM / ASK |
| Batterijtype | 1 × CR2032, 3V |
| Afmetingen | 39 × 63 × 16 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 °C ÷ +55 °C |
| Wandhouder | ✔ Bijgevoegd |
| Sleutelring | ✔ Bijgevoegd |
| Batterij | ✔ Bijgevoegd |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
Tousek Ges.m.b.H
Zetschegasse 1
1230 Wien
Oostenrijk
Telefoonnummer: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
Zetschegasse 1
1230 Wien
Oostenrijk
Telefoonnummer: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs