Handzender Sommer Pearl Status – SOMloq2
Fabrikant: Sommer
Fabrikantindex: S10448-00001
Index: 4288
Technische specificatie
| Frequentie |
868,8 MHz 868,95 MHz |
|---|---|
| Codering |
SOMloq2 Achterwaartse compatibiliteit met SOMloq Rollingcode |
| Aantal kanalen | 3 |
| Communicatie | Tweerichting |
| Kleur | Wit, roestvrij staal |
| Voeding | 1 × CR2032, 3 V |
| Beschermingsgraad | IP54 |
| Bedrijfstemperatuur | -25 °C ÷ +65 °C |
| Afmetingen | 26 × 79 × 13 mm |
| Batterij | ✔ Inbegrepen |
| Sleutelring | ✔ |
| Wandhouder | ✘ |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Duitsland
Telefoonnummer: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Duitsland
Telefoonnummer: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs