Fjernbetjening Sommer Pearl Status – SOMloq2
Producent: Sommer
Producentindeks: S10448-00001
Indeks: 4288
Tekniske specifikationer
| Frekvens |
868,8 MHz 868,95 MHz |
|---|---|
| Kodning |
SOMloq2 Bagudkompatibel med SOMloq Rollingcode |
| Antal kanaler | 3 |
| Kommunikation | Tovejs |
| Farve | Hvid, rustfrit stål |
| Strømforsyning | 1 × CR2032, 3 V |
| Kapslingsklasse | IP54 |
| Driftstemperatur | -25 °C ÷ +65 °C |
| Dimensioner | 26 × 79 × 13 mm |
| Batteri | ✔ Inkluderet |
| Nøglering | ✔ |
| Vægholder | ✘ |
Producent / Ansvarlig enhed
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Tyskland
Telefonnummer: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Tyskland
Telefonnummer: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Vis detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Total netto for :
Total brutto for :
Salgsenhed:
stykker
stykker
Minimumsantal:
1 stykke
1 stykke
Leveringsomkostning:
Gratis
Gratis
Ved større ordrer eller projekter tilbyder vi mulighed for prisforhandling.
Forhandl pris