Handzender Somfy Keygo 4 RTS
Fabrikant: Somfy
Fabrikantindex: 1841064
Index: 824
Technische specificatie
| Codering | Somfy RTS |
|---|---|
| Frequentie | 433,42 MHz |
| Aantal kanalen | 4 |
| Kleur knoppen | Zwart |
| Voeding | 1 × CR2430, 3 V |
| Beschermingsgraad | IP30 |
| Gewicht | 25 g |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C ÷ +60 °C |
| Sleutelring | ✔ Meegeleverd |
| Batterij | ✔ Meegeleverd |
| Afmetingen | 59 × 35 × 15 mm |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrijk
Telefoonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrijk
Telefoonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs