Kumanda Somfy Keygo 4 RTS
Üretici: Somfy
Üretici kodu: 1841064
Kodu: 824
Teknik Bilgiler
| Kodlama | Somfy RTS |
|---|---|
| Frekans | 433,42 MHz |
| Kanal sayısı | 4 |
| Düğme rengi | Siyah |
| Güç kaynağı | 1 × CR2430, 3 V |
| Koruma sınıfı | IP30 |
| Ağırlık | 25 g |
| Çalışma sıcaklığı | -20 °C ÷ +60 °C |
| Anahtarlık halkası | ✔ Dahil |
| Pil | ✔ Dahil |
| Boyutlar | 59 × 35 × 15 mm |
Üretici / Sorumlu Taraf
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Fransa
Telefon numarası: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Fransa
Telefon numarası: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Detayları göster
KDV oranı:
%0
%0
Toplam net için :
Toplam brüt için :
Satış birimi:
adet
adet
Minimum miktar:
1 adet
1 adet
Teslimat ücreti:
Ücretsiz
Ücretsiz
Büyük siparişler veya projeler için fiyat pazarlığı imkanı sunuyoruz.
Fiyatı görüşün