Handzender Nice ERA MiniWay MW2
Fabrikant: Nice
Fabrikantindex: MW2
Index: 1223
Technische specificatie
| Frequentie | 433.92 MHz |
|---|---|
| Codering | Nice FLOR |
| Aantal kanalen | 2 |
| Kleur | Wit |
| Batterijtype | 1 x 3V, CR 2032 |
| Beschermingsklasse | IP40 |
| Gewicht | 16 g |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ÷ +55°C |
| Afmetingen | 43 × 80 × 11 mm |
| Batterij | ✔ Bij de levering inbegrepen |
| Wandhouder | ✔ Bij de levering inbegrepen |
| Sleutelring | ✔ Bij de levering inbegrepen |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italië
Telefoonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italië
Telefoonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Unfortunately, this product is no longer available.
Als u deze site heeft bezocht, bent u waarschijnlijk op zoek naar dit product, bezit u er al een of wilt u een ander kopen.
VRAAG EEN OFFERTE AAN