Handzender Came TOP44FRN
Fabrikant: Came
Fabrikantindex: 806TS-0330
Index: 2412
EAN:
8050456087843
Zender met 4 knoppen, werkend op een frequentie van 433,92 MHz. Compatibel met het radiosysteem met rollende code - Came Rolling Code. Hoogwaardige kunststof behuizing. Voorzien van een oogje voor bevestiging aan een sleutelbos.
Technische specificatie
| Frequentie |
433,92 MHz 868,35 MHz |
|---|---|
| Aantal kanalen | 4 |
| Codering | Came Fixed Code |
| Type batterij | 1 × CR2032, 3V |
| Afmetingen | 36 × 73 × 15 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Wandhouder | ✘ |
| Sleutelring | ✔ Inbegrepen |
| Batterij | ✔ Inbegrepen |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italië
Telefoonnummer: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italië
Telefoonnummer: +39 0422 4940
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs