Fjernbetjening Came TOP44FRN
Producent: Came
Producentindeks: 806TS-0330
Indeks: 2412
EAN:
8050456087843
Sender med 4 knapper, der arbejder på frekvensen 433,92 MHz. Kompatibel med radiosystem med rullende kode - Came Rolling Code. Kabinet af høj kvalitet i plast. Har et øje til fastgørelse på nøgler.
Tekniske specifikationer
| Frekvens |
433,92 MHz 868,35 MHz |
|---|---|
| Antal kanaler | 4 |
| Kodning | Came Fixed Code |
| Batteritype | 1 × CR2032, 3V |
| Dimensioner | 36 × 73 × 15 mm |
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Vægbeslag | ✘ |
| Nøglering | ✔ Medfølger |
| Batteri | ✔ Medfølger |
Producent / Ansvarlig enhed
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italien
Telefonnummer: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italien
Telefonnummer: +39 0422 4940
Vis detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Total netto for :
Total brutto for :
Salgsenhed:
stykker
stykker
Minimumsantal:
1 stykke
1 stykke
Leveringsomkostning:
Gratis
Gratis
Ved større ordrer eller projekter tilbyder vi mulighed for prisforhandling.
Forhandl pris