Interface Nice IT4WIFI
Fabricant : Nice
Référence du fabricant : IT4WIFI
Référence: 4472
Content of delivery
- Nice IT4WIFI, with antenna
- Nice IBT4N interface (allows to connect the IT4WIFI to the new Nice control boards)
- RJ-11 telephone cord
- Printed user manual
Spécification
| Type d'interface Wi-Fi | 802.11 b/g/n - 2.4 GHz |
|---|---|
| Puissance | 14 dBm au connecteur SMA |
| Protocoles de sécurité | OPEN, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Connecteur d'antenne | SMA |
| Indice de protection | IP30 |
| Humidité | 15% - 85% |
| Température de fonctionnement | -20°C ÷ +50°C |
| Poids | 60 g |
| Dimensions | 58 mm × 63 mm × 24 mm |
Fabricant / Entité responsable
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italie
Numéro de téléphone: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italie
Numéro de téléphone: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Unfortunately, this product is no longer available.
However, if you have already visited this site, you are probably looking for this product, you already own one or you want to buy another one.
DEMANDER UN DEVIS