Interface Nice IT4WIFI
Hersteller: Nice
Herstellerindex: IT4WIFI
Index: 4472
Technische Daten
| Wi-Fi-Schnittstellentyp | 802.11 b/g/n - 2.4 GHz |
|---|---|
| Leistung | 14 dBm an den SMA-Stecker |
| Sicherheitsprotokolle | OPEN, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Antennenstecker | SMA |
| Schutzart | IP30 |
| Feuchtigkeit | 15% - 85% |
| Betriebstemperatur | -20°C ÷ +50°C |
| Gewicht | 60 g |
| Maße | 58 mm × 63 mm × 24 mm |
Hersteller / Verantwortliche Stelle
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italien
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italien
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Unfortunately, this product is no longer available.
However, if you have already visited this site, you are probably looking for this product, you already own one or you want to buy another one.
ANGEBOT ANFRAGEN