Fjernbetjening Somfy Keygo io
Producent: Somfy
Producentindeks: 1841134
Indeks: 1280
Tekniske specifikationer
| Kodning | Somfy io |
|---|---|
| Frekvens | 868,95 MHz |
| Antal kanaler | 4 |
| Strømforsyning | 1 × CR2430, 3 V |
| Kapslingsklasse | IP30 |
| Vægt | 25 g |
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +60 °C |
| Nøglering | ✔ Inkluderet |
| Batteri | ✔ Inkluderet |
| Dimensioner | 59 × 35 × 15 mm |
Producent / Ansvarlig enhed
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrig
Telefonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrig
Telefonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Vis detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Total netto for :
Total brutto for :
Salgsenhed:
stykker
stykker
Minimumsantal:
1 stykke
1 stykke
Leveringsomkostning:
Gratis
Gratis
Ved større ordrer eller projekter tilbyder vi mulighed for prisforhandling.
Forhandl pris