Dálkový ovladač FAAC XT4 FDS 433-868
Výrobce: FAAC
Index výrobce: 787018
Kód: 267
Technická specifikace
| Frekvence |
433,92 MHz 868,35 MHz |
|---|---|
| Kódování | FAAC FDS, SLH |
| Počet kanálů | 4 |
| Barva | Černá |
| Typ baterie | 1 × 3 V, CR 2032 |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Hmotnost | 20 g |
| Provozní teplota | -20 °C ÷ +60 °C |
| Rozměry | Nezměřili jsme, ale změříme |
| Baterie | ✔ Součástí balení |
| Nástěnný držák | ✘ |
| Kroužek na klíče | ✔ Součástí balení |
Výrobce / Odpovědný subjekt
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Itálie
Telefonní číslo: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Itálie
Telefonní číslo: +39 051 61724
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu