Fjernbetjening FAAC XT4 FDS 433-868
Producent: FAAC
Producentindeks: 787018
Indeks: 267
Tekniske specifikationer
| Frekvens |
433,92 MHz 868,35 MHz |
|---|---|
| Kodning | FAAC FDS, SLH |
| Antal kanaler | 4 |
| Farve | Sort |
| Batteritype | 1 x 3 V, CR 2032 |
| Beskyttelsesgrad | IP20 |
| Vægt | 20 g |
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +60 °C |
| Mål | Vi har ikke målt det endnu, men vi vil gøre det |
| Batteri | ✔ Medfølger |
| Vægbeslag | ✘ |
| Nøglering | ✔ Medfølger |
Producent / Ansvarlig enhed
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italien
Telefonnummer: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italien
Telefonnummer: +39 051 61724
Vis detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Total netto for :
Total brutto for :
Salgsenhed:
stykker
stykker
Minimumsantal:
1 stykke
1 stykke
Leveringsomkostning:
Gratis
Gratis
Ved større ordrer eller projekter tilbyder vi mulighed for prisforhandling.
Forhandl pris