Dálkový ovladač FAAC XT4 433 RCBE
Výrobce: FAAC
Index výrobce: 787454
Kód: 575
EAN:
8055195012705
Technická specifikace
| Frekvence | 433.92 MHz |
|---|---|
| Kódování | FAAC RC |
| Počet kanálů | 4 |
| Barva | Tmavě modrý |
| Typ baterie | 1 x 12V, VR22 |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Váha | 25 g |
| Provozní teplota | -20°C ÷ +60°C |
| Rozměry | 42 × 60 × 14 mm |
| Baterie | ✔ Součástí dodávky |
| Držák na zeď | ✘ |
| Klíčenka | ✔ Součástí dodávky |
Výrobce / Odpovědný subjekt
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Itálie
Telefonní číslo: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Itálie
Telefonní číslo: +39 051 61724
Unfortunately, this product is no longer available.
However, if you have already visited this site, you are probably looking for this product, you already own one or you want to buy another one.
POŽÁDAT O NABÍDKU