Fjernkontroll FAAC XT4 433 RCBE
Produsent: FAAC
Produsentindeks: 787454
Indeks: 575
EAN:
8055195012705
Teknisk spesifikasjon
| Frekvens | 433.92 MHz |
|---|---|
| Koding | FAAC RC |
| Antall kanaler | 4 |
| Farge | Mørkeblå |
| Batteritype | 1 x 12V, VR22 |
| Kapslingsgrad | IP20 |
| Vekt | 25 g |
| Tillatt omgivelsestemperatur | -20°C ÷ +60°C |
| Dimensjoner | 42 × 60 × 14 mm |
| Batteri | ✔ Inkludert i leveransen |
| Veggholder | ✘ |
| Nøkkelring | ✔ Inkludert i leveransen |
Produsent / Ansvarlig enhet
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italia
Telefonnummer: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italia
Telefonnummer: +39 051 61724
Unfortunately, this product is no longer available.
However, if you have already visited this site, you are probably looking for this product, you already own one or you want to buy another one.
BE OM TILBUD